Wrzesień pełen knowledge-sharing! Wydarzenia, w których bierzemy udział

Przed nami pracowity miesiąc obfitujący w aż 3 ważne dla nas wydarzenia, w których jesteśmy zarówno partnerami merytorycznymi, ale także wystawcami. Ciekawi co to takiego? Zapraszamy do lektury. 

 

Pierwsze wydarzenie to spotkanie z technologiami bezpieczeństwa RoadShow Gdańsk 2021 organizowane przez Carrier Fire & Security Polska, które odbędzie się 9 września w Gdańsku. Na spotkaniu zostaną zaprezentowane rozwiązania związane z realizacją zintegrowanych systemów zabezpieczeń w oparciu o produkty marki Aritech oraz partnerów. My opowiemy o naszym pakiecie Digi OFFICE. Dowiecie się, czym są aplikacje: Wirtualna Recepcja, Wirtualna Brama, systemy rezerwacji sal, biurek, miejsc parkingowych, ewakuacji budynku i wiele innych.

Więcej o szkoleniu możecie znaleźć na: https://spotkaniezbezpieczenstwem.syskonf.pl

 

Ale to nie wszystko! Podczas Shopping Center Forum 2021 - największych targów nieruchomości handlowych będziecie mieli okazję zapoznać się z jednym z naszych systemów na żywo. Dzięki współpracy z partnerem Digitall Concept będziecie mieli możliwość zobaczenia i przetestowania naszego infokiosku z systemem Wirtualnej Recepcji. Targi odbędą się 22-23 Września w Warszawskim Centrum EXPO XXI. 

Więcej o SCF: https://retailnet.pl/scf-cee/

 

Ostatnim wrześniowym wydarzeniem będzie Automotive Production Support 2021, czyli najważniejsze spotkanie branżowe o tematyce produkcyjnej w Polsce, które odbędzie się 23 września we Wrocławskim Centrum Kongresowym. Wydarzenie to przeznaczone jest dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani wdrożeniem odpowiedniej technologii w swojej organizacji – a szczególnie interesuje ich automatyzacja procesów i nowości technologiczne w produkcji.  Udział w spotkaniu zapewni Wam możliwość poszerzenia kompetencji, a także wsparcie w zakresie lepszego zrozumienia, wyboru oraz wdrożenia technologii przydatnych w wielu branżach. Co więcej, podczas eventu będzie możliwość udziału w wykładach bądź warsztatach, podczas których zaprezentowane zostaną między innymi narzędzia wspierające procesy produkcyjne. Podczas warsztatów swoją wiedzą podzieli się Krzysztof Świątczak, założyciel IU Technology. Opowie on o tym, jak digitalizacja wpływa na automatyzację procesów i szybkość podejmowania decyzji w przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Więcej o wydarzeniu: https://production-support.pl/edycja-2021/

 

Do zobaczenia!

Odkryj nas na LinkedIn

Najnowsze filmy